Bilim ve Sürdürülebilirlik

 

Birleşmiş Milletlere göre, 2050 yılına kadar, dünya nüfusu dokuz milyar insana ulaşacak hepsi de sağlıklı gıdaya, temiz suya, temizliğe, barınağa, eğitim ve sağlık hizmetlerine erişim imkânı sağlayamayacağını öngörmüştür. Önümüzdeki birkaç on yıl, insanlık ve gezegen için çok önemli hedefler ile çocuklarımızın geleceği için daha iyi bir dünya inşa etmek zorundayız.

 

Bu dünyaya geçiş yapmak için hepimiz yaşadığımız, çalıştığımız ve hatta yürüdüğümüz yolları gözden geçirip, öz eleştiri yapmalı ve bazı davranışlarımızı değiştirmeliyiz. Biz EARGE olarak en iyi yaptığımız şeyi yapacağız: yenilik, temiz bir çevre ve işbirliği… Daha sürdürülebilir bir gezegene ve topluma geçişe yardımcı olmak için, uyum ve işbirliklerini örnek almalı ve birlikte çalışmalıyız.

 

Sürdürülebilirlikte bir yenilik, liderlik ve çığır açma konularında kurumsal miras bırakmaya kararlıyız. İleriye baktığımızda, mevcut yeteneklerimizin, ürünlerimizin ve çözümlerimizin ötesine geçmeye kararlıyız. Sürdürülebilir bir gezegene ve topluma geçişi sağlayarak insanlığın refahını ilerletmeyi amaçlıyoruz. Sosyal ve çevresel ilerlemeler, ülkemize daha yüksek katma değer katmak için aynı takımda, hedefe odaklanmış kişiler ile aynı oyunu oynayabileceğimiz işbirliği fırsatlarını takip ediyoruz. Bunun bize en büyük sürdürülebilirliği getireceğine inanıyoruz.