İçme Suyu Arıtımı

EARGE, ülkemizde içme suyu arıtım sorunlarının çözümüne destek sağlanabilmesi amacı ile başlatılan bir girişim ve Ar-Ge firmasıdır. Sorunlu sahalarımızda uygulamalı destek sağlanması ve içme suyu arıtma sorunlarında çözüm işbirliği önerisinde bulunuyoruz. Ülkemizde su kaynağına ve kirleticilere göre arıtma tasarımı yapabilen ve ürünleri olan yerli bir firmamızın olmaması, yabancı firmalara ihtiyaç duyulması gibi sebepler bizim en önemli ve katma değer sağlayacak olan temel kurulma fikrimizdir.

Günümüz en iyi hesaplama teknikleri ile farklı aşamalardaki projelerinize süreç tasarım, kontrol, güncelleme ve sürdürülebilirlik önerilerinin yanında henüz başlamamış projelerde su kaynağına özel teknik destek sağlayabiliriz. Uyguladığımız mevcut en ileri bilimsel ve teknik yöntemler yardımı ile ülkemiz içme suyu endüstrisine yurt dışı firmaları ile rekabet edebilir seviyede yerli kaliteli üretim ve gelişmiş hizmet sağlanmasında teknik ve ekonomik yararlar getirecektir.

EARGE atık su arıtma sorunlarınızda da gelişmiş ve ekonomik çalışma yöntemleri ile yüksek arıtma verimlerinde ekonomik çözüm alternatifleri sunmaktadır. Lütfen arıtma tasarımlarımız ve sorunlarınızın çözümü için görüşme ve bilgi isteyiniz.

 

Çözümlerimiz

İçme Suyu Arıtımı ile ilgili sağladığımız çözümler